Dětské hřiště

4.11.2014 začíná výstavba nového dětského hřiště firmou Nomera. Plánované dokončení se posunuje z 30.10. asi na 6.11.2014!

Zde si můžete prohlédnout hrací sestavu i její cenovou kalkulací, která by měla být 30.10.2014 vybudována na našem hřišti místo sestavy současné, která už není pro naše potomky bezpečná ... Nabídka - ženský spolek.pdf (2275765)

V květnu letošního roku jsme společně s OÚ Stéblová žádali o dotaci z nadace společnosti ČEZ - Oranžové hřiště, která byla bohužel dne 1.7. 2014 zamítnuta. Proto se v současné době snažíme o získání financí od sponzorů a od vás, místních občanů. V současné době je majoritním sponzorem obec. Ale doufám, že se nám podaří sehnat peníze i z jiných zdrojů na pískoviště, oplocení a další případné herní prvky, které by obohatily dětské hřiště.

Peníze můžete poukazovat náš transparentní účet u Fio banky, a.s.: 2100583126/2010 s heslem DĚTSKÉ HŘIŠTĚ v kolonce pro příjemce, nebo v hotovosti v úředních hodinách zdejšího obecního úřadu paní starostce Zoje Hausnerové. (Zde je možné si prohlédnout náš transparentní účet)

Budeme rádi za každý i malý příspěvěk, který nám pomůže realizovat náš záměr! Pokud nebudete proti, budete uvedeni jmenovitě na tabulce, která bude umístěna na novém hřišti.